Przedszkoliada

W dniu 15 czerwca 2018 r. przedszkolaki z naszego przedszkola wybrały się na wyjątkowo długi spacer. Dzieci ze swoimi wychowawczyniami Magdaleną Rusiniak, Grażyną Majewską i Jolantą Ziółkowską oraz pomocą panią Małgorzatą Kiełek dotarły na boisko klubu sportowego „GKS Błękitni Stoczek”, aby uczestniczyć w imprezie sportowo – rekreacyjnej p.n. „Przedszkoliada”.  Na imprezę przyjechały również przedszkolaki z Grygrowa i Toporu. Najpierw była chwila odpoczynku, a potem - pełne emocji zabawy sportowe. Były kurki i niedobry kogut, przekładanie hula-hop i skoki, budowa wielkiego zamku i malowanie twarzy oraz rzut ringiem do bramki i tor przeszkód. Dzieci bawiły się wspaniale, pomimo gorącego słońca miały mnóstwo energii, z zainteresowaniem słuchały instrukcji opiekunów i z radością skakały, biegały, chodziły na czworakach i pływały statkiem. W tak wspaniałych nastrojach czas bardzo szybko minął. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały z rąk pani Sylwii Tryc – zastępcy wójta,  soki, lizaki i banany.

Dziękujemy panu Michałowi Rybakowi za zorganizowanie tej wspaniałej imprezy. Dziękujemy także wolontariuszom z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Stoczku, chłopcom z klasy mundurowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie i uczniom siódmej klasy Szkoły Podstawowej w Grygrowie za pomoc.

Autor: Magdalena Rusiniak