Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

W dniu 9 maja 2017 r. w Węgrowie odbyły się Mistrzostwa  Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Zawody te przeprowadzono w kategorii dziewcząt oraz w kategorii chłopców.

W programie zawodów znajdowały się następujące konkurencje sportowe, w których startowali wszyscy zawodnicy:

-       bieg na dystansie 60 m

-       rzut piłką palantową

-       skok w dal

-       bieg na dystansie 600 m (dziewczęta)

-       bieg na dystansie 1000 m (chłopcy).

Uzyskane przez każdego zawodnika wyniki były przeliczane na punkty według lekkoatletycznych tabel punktowych. Suma zdobytych punktów przez pięciu zawodników każdej drużyny decydowała o jej miejscu w klasyfikacji końcowej.

W gronie najlepszych drużyn znalazła się drużyna chłopców z naszej szkoły, która uzyskując wynik 715 punktów zajęła III lokatę w swej kategorii.

W drużynie tej znajdowali się:

1. Patryk Biernat - klasa VIa
  2. Patryk Karczmarczyk - klasa VIb
  3. Patryk Kukwa - klasa VIb
  4. Julian Ruman - klasa VIb
  5. Kacper Stoczkowski - klasa VIb
  6. Kacper Zadrożny - klasa VIb

Bardzo cieszymy się z sukcesu zawodników i życzymy im sukcesów w kolejnych imprezach sportowych.

Autor: Dorota Kłusek