XIX Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Ciechanowie

28 kwietnia 2017 r.  w Ciechanowie w bliskim sąsiedztwie Zamku Książąt Mazowieckich odbył się Finał  Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczył reprezentant naszej szkoły – Julian Ruman z klasy VIb, który był zwycięzcą Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tej dyscyplinie. Uczeń udał się do Ciechanowa pod opieką pani dyrektor Doroty Kłusek.

Trasa biegu była bardzo trudna: ciągły deszcz,  podmokłe podłoże, błoto oraz chłód. Warunki te na pewno dały się we znaki młodym zawodnikom.

Nasz reprezentant startował na dystansie 1000 metrów. Kontuzja nie pozwoliła mu jednak na ukończenie biegu.

Życzymy zatem szybkiego powrotu do zdrowia i sukcesów w kolejnych zawodach.

Autor: Barbara Gojska