Podsumowanie konkursów bibliotecznych

Dnia 10 listopada 2023 r. przy ulicy Węgrowskiej ogłoszono wyniki konkursów związanych z obchodami Międzynarodowego  Miesiąca Bibliotek Szkolnych wśród uczniów klas I – III.

Uczniowie wzięli udział w konkursach indywidualnych. Na uznanie zasługują uczestnicy konkursu „Dobrze znam losy Asiuni”, którzy wykazali się znajomością książki Janiny Papuzińskiej „Asiunia”. Duże zdolności plastyczne i wyobraźnię ujawnili uczestnicy konkursu na „Zakładkę do książki”.

Wyniki konkursów:

„Dobrze znam losy Asiuni”

- I miejsce – Jan Ufnal kl. IIIb

- II miejsce -  Maciej Szymanik kl. IIIb

- III miejsce – Dominika Dąbrowska kl. III b, Wojciech Sobczyński kl. II,

Krzysztof Pasek kl. II

„Zakładka do książki”

- I miejsce – Maciej Szymanik kl. IIIb

- II miejsce – Krystian Wierzba kl. II

- III miejsce – Ożarowska Wiktoria kl. I

- wyróżnienia – Gabriel Gołębiewski kl. II, Krzysztof Pasek kl. II, Aniela Maćkowska kl. I.

Pani dyrektor wraz z nauczycielem- bibliotekarzem wręczyły uczniom dyplomy i nagrody  za zajęcie czołowych miejsc w konkursach.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywne włączenie się w obchody Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Autor: Dorota Kalata