Mikołajki w bibliotece szkolnej

Mikołajki to wyjątkowy dzień.  Aby tradycji stało się zadość, 6 grudnia 2023 r. na  czytelników czekały niespodzianki w bibliotece szkolnej. Każdy, kto poprawnie odpowiedział na wylosowane przez siebie pytania, otrzymał słodki upominek. Uczniowie klas IV – VIII wykazali sie wiedzą  dotyczącą postaci Świętego Mikołaja, świąt Bożego Narodzenia, bohaterów literackich, zagadnień z literatury, nauki o języku. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły rozwiązywali zagadki o tematyce bożonarodzeniowej, zimowej, zwierzętach oraz sportach zimowych. Wszystkim udało się zasłużyć na niespodziankę.

Nad prawidłowym przebiegiem mikołajkowego spotkania czuwały uczennice: Julia Matusik kl. IV, Zuzanna Gwizdon kl. IV i Aleksandra Ołowska kl. VIIb.

Autor: Dorota Kalata