Jesteś tutaj:
  2. Festyny Rodzinne

Festyny Rodzinne

Festyny Rodzinne organizowane przez uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi stały się już tradycją naszej szkoły. Wspólnymi siłami zorganizowaliśmy już ich łącznie 13, w tym od 2007 roku - 11. Staraliśmy się, by każdy z nich miał inny motyw przewodni. Była tematyka ludowa, ekologiczna, baśniowa, sportowa, humorystyczna, muzyczna, narodowa, rodzinna oraz zdrowotna. Wszystkie festyny miały jeden wspólny cel, którym była integracja społeczności szkolnej ze środowiskiem lokalnym, promocja szkoły, ciekawe spędzenie wolnego czasu oraz pozyskanie środków finansowych na cele naszej placówki. W zakładce "Festyny Rodzinne" zamieściliśmy informacje o zorganizowanych przez nas imprezach począwszy od 2007 roku. Zachęcamy do przypomnienia sobie ich przebiegu oraz odszukania siebie bądź członków rodzin i znajomych na załączonych fotografiach. Zachęcamy do lektury!