Higiena pracy przy komputerze oraz zasady bezpieczeństwa w sieci dla uczniów klas I - III

W okresie zdalnego nauczania uczniowie więcej czasu spędzają przy komputerach lub telefonach komórkowych niż wtedy, gdy nauka odbywała się w murach szkolnych. Za pomocą tych urządzeń pobierają materiały do zajęć edukacyjnych, pracują online z nauczycielami, wykonują różne zadania edukacyjne, a na koniec przesyłają efekty swej pracy nauczycielom. Warto jednak pamiętać o zasadach, którymi należy kierować się podczas pracy z wykorzystaniem tych urządzeń.

Poniżej zamieszczam prezentację multimedialną na temat higieny pracy przy komputerze oraz zasad bezpieczeństwa w sieci dla uczniów klas I - III oraz ich rodziców oraz zachęcam do zapoznania się z nią.

Autor: Dorota Kalata