Lp. |
Nazwa konkursu |
Termin realizacji |
Organizator |
Osiągnięcia |
|
Imię i nazwisko lub klasa |
Lokata |
||||
1. |
Konkurs plastyczno-literacki "Na skrzydłach przyjaźni" |
10.10.2017 |
Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych |
Alicja Ojdana |
laureat |
2. |
Przedmiotowy konkurs wiedzy o społeczeństwie dla gimnazjów |
18.10.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- | - |
3. |
Przedmiotowy konkurs fizyczny dla uczniów gimnazjów |
19.10.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
4. |
Przedmiotowy konkurs geograficzny dla uczniów gimnazjów |
23.10.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
5. |
Przedmiotowy konkurs historyczny dla uczniów gimnazjów |
24.10.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
6. |
Przedmiotowy konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjów |
26.10.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
7. |
Przedmiotowy konkurs polonistyczny dla uczniów gimnazjów |
27.10.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
8. |
Konkurs plastyczny pn. „Jesień dary lasu niesie" |
29.10.2017 |
Biblioteka Pedagogiczna w Węgrowie, Nadleśnictwo Łochów, Parafia Św. Ojca Pio w Węgrowie |
Wiktoria Rydzewska |
I |
9. |
Przedmiotowy konkurs języka angielskiego dla uczniów gimnazjów |
07.11.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
10. |
Przedmiotowy konkurs matematyczny dla uczniów gimnazjów |
08.11.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
11. |
Przedmiotowy konkurs |
09.11.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
12. |
Przedmiotowy konkurs biologiczny dla uczniów gimnazjów |
10.11.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
13. |
Przedmiotowy konkurs polonistyczny dla uczniów szkół podstawowych |
15.11.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
14. |
Konkurs recytatorski „Przystanek Norwid” |
16.11.2017 |
MiGOK Łochów |
Zuzanna Borkowska |
wyróżnienie |
15. |
Przedmiotowy konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych |
17.11.2017 |
Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
16. |
VI Warszawski konkurs "Tak żyć, jak żyłem, warto było..." Józef Piłsudski |
20.12.2017 |
Wojewoda Mazowiecki, Mazowiecki Kurator Oświaty |
- |
- |
17.
|
I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Świeć gwiazdeczko"
|
10.12.2017
|
13 Drużyna Starszoharcerska w Stoczku, Szkoła Podstawowa im. E. Szymańskiego w Stoczku
|
Zofia Rydzewska |
I |
Wojciech Rusiniak |
I |
||||
Katarzyna Chudzik-Lipka |
II |
||||
Patrycja Matusik |
I |
||||
Zespół: Maria Grudziąż, Piotr Myszkowski, Bartosz Nowak, Sebastian Stelmach, Zofia Wojcianowska |
I |
||||
Zespół: Radosław Czarnak, Jakub Przybysz, Ignacy Dobosz |
II |
||||
Zespół: Aleksandra Bodzon, Aleksandra Bartosiewicz |
I |
||||
Zespół: Zuzanna Borkowska, Kinga Puścian, Weronika Dobosz |
II | ||||
Zespół: Wiktoria Decyk, Julia Marchlik, Patrycja Myszkowska, Paulina Nowak, Kacper Rostek |
III | ||||
18. | Powiatowy konkurs plastyczny "Plastyka w obrzędach i zwyczajach - Boże Narodzenie 2017" | 12.12.2017 | Węgrowski Ośrodek Kultury |
Filip Sobczczyk |
II |
Maja Sobczyk |
II |
||||
Izabela Decyk |
III |
||||
19. | Gminny konkurs na najciekawszą figurkę Św. Mikołaja | 17.12.2017 |
Urząd Gminy w Stoczku
|
Wojciech Oniśk |
II |
Aleksandra Matusik |
I |
||||
Julia Tyszka |
II |
||||
Wiktoria Rydzewska |
wyróżnienie |
||||
Karolina Cibor | I | ||||
20. | Gminny konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną | 17.12.2017 | Urząd Gminy w Stoczku
|
Natalia Borkowska |
III |
Jakub Tyszka |
I |
||||
Julia Gierłowska |
II |
||||
Julia Tyszka |
III |
||||
21. | II Przegląd Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy wszyscy razem, kolędową polską pieśń” |
01.02.2018 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Węgrowie |
Wojciech Rusiniak | I |
Zespół „Asy z piątej klasy” |
III | ||||
22. | XVII Powiatowy Konkurs Literacki „Pióro szuka talentu” | 15.02.2018 |
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łochowie |
Martyna Szymanik |
I kat. specjalna - wiersz o lesie |
Izabela Decyk |
wyróżnienie kat. specjalna – wiersz o lesie |
||||
Dominika Rogala | wyróżnienie kat. poezja | ||||
wyróżnienie kat. specjalna –wiersz o lesie | |||||
Jakub Kowalczyk | III kat. specjalna – wiersz o lesie | ||||
III kat. poezja |
|||||
Wiktoria Rydzewska | III kat. proza | ||||
Julia Wójcik | I kat. poezja | ||||
I kat. proza | |||||
I kat. specjalna – wiersz o lesie | |||||
Paulina Nowak | wyróżnienie kat. proza | ||||
23. | Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” | 21.02.2018 | Urząd Gminy w Stoczku |
Pasik Kamil | I |
Szymon Kośnik | II | ||||
Wiktoria Rydzewska | III | ||||
Oliwia Zyśk | I | ||||
Daria Zyśk | II | ||||
24. |
Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” |
06.03.2018 |
Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej |
- |
- |
25. |
Gminny Konkurs Recytatorski dla Gimnazjalistów „Między Wierszami”
|
22.03.2018 | Gminna Biblioteka Publiczna w Hucie Gruszczyno | Oliwia Zyśk | I |
Zuzanna Borkowska | II | ||||
Aleksandra Bartosiewicz | I | ||||
Patrycja Robak | II | ||||
Patrycja Bartosiewicz | III | ||||
26. | Powiatowy konkurs plastyczny „Plastyka w obrzędach i zwyczajach – Wielkanoc 2018” | 23.03.2018 | Węgrowski Ośrodek Kultury | Radosław Parys | III |
Jan Gołębiewski |
wyróżnienie |
||||
27. |
Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego |
24.03.2018 | Węgrowski Ośrodek Kultury | - |
- |
28. |
Powiatowy Konkurs Recytatorski dla Gimnazjalistów „Między Wierszami” |
27.03.2018 | Węgrowski Ośrodek Kultury | Aleksandra Bartosiewicz |
wyróżnienie |
29. |
Eliminacje powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa |
06.04.2018 |
Polski Związek Motorowy, Komenda Główna Policji |
- | - |
30. |
Diecezjalny konkurs plastyczny „Dary Ducha Świętegow życiu człowieka” |
10.05.2018 | Diecezja Drohiczyńska | - | - |
31. | Etap Powiatowy VIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” | 16.05.2018 | Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Węgrowie |
Wiktoria Rydzewska |
I |
Julia Wójcik | wyróżnienie | ||||
32. | Etap Wojewódzki VIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” | 18.05.2018 | Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Warszawie |
Wiktoria Rydzewska | wyróżnienie |
33. | Eliminacje Gminne XXXV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego |
18.05.2018 |
Gminna Bibliotek Publiczna |
Monika Klimek | III |
Dominika Rogala | I | ||||
Wiktoria Nozderka | wyróżnienie | ||||
34. | Konkurs Fotograficzno-Językowy | 22.05.2018 |
MSCDN Wydział w Siedlcach |
- | - |
35. |
Konkurs piosenki ekologicznej „W lesie szkołę mamy, o ekologii śpiewamy” |
23.05.2018 | Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej, w Zającu |
- | - |
36. | Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego | 24.05.2018 | Węgrowski Ośrodek Kultury | - | - |
37. | XXVII Edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” | 25.05.2018 |
SCDiDN w Siedlcach
|
Monika Klimek | wyróżnienie |
Wojciech Rusiniak | wyróżnienie | ||||
Wiktoria Rydzewska | wyróżnienie | ||||
38. | Przegląd Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej Powiatu Węgrowskiego „Talent 2018” | 05.06.2018 |
Węgrowski Ośrodek Kultury |
- | - |
39. | Konkurs literacki w ramach Brzechwiady „A oto moja bajka właśnie” | 12.06.2018 | Miejska Biblioteka Publiczna w Węgrowie | Monika Klimek | wyróżnienie |
Dominika Rogala | wyróżnienie | ||||
Wojciech Oniśk |
|