W szkołach wchodzących w skład Zespołu Oświatowego w Stoczku w roku szolnym 2016/2017 pracuje 22 nauczycieli, w tym 3 uzupełniających etaty innych szkół. Są to:
1. Dorota Kłusek – dyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
2. Katarzyna Białousz – nauczyciel przyrody, zajęć technicznych, plastyki
3. Anna Dąbkowska – kierownik świetlicy szkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
4. Jolanta Dołowa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych,
wychowawca klasy IIIa
5. Jolanta Fabjańczuk – nauczyciel matematyki, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych z matematyki,
zajęć komputerowych, wychowawca oddziału VIa
6. Hanna Gąsior – nauczyciel biblioteki szkolnej, matematyki, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych
z matematyki, wychowania do życia w rodzinie, wychowawca klasy V
7. Barbara Gojska – nauczyciel języka angielskiego, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych z języka
angielskiego, wychowawca klasy VIb
8. Elżbieta Jusińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych,
wychowawca klasy I
9. Dorota Kalata – nauczyciel języka polskiego
10. Mirosław Kesling – nauczyciel zajęć komputerowych, historii i społeczeństwa,
zajęć rewalidacyjnych
11. Monika Kowalczyk – nauczyciel języka polskiego, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych
z języka polskiego, wychowawca klasy IV
12. Beata Końsko – nauczyciel plastyki, muzyki
13. Grażyna Majewska – nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca oddziału
dzieci 5,6 – letnich B
14. Agnieszka Makosiej – wychowawca świetlicy szkolnej
15. Marlena Michnierowska – nauczyciel języka angielskiego
16. Agnieszka Rogala – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć dydaktyczno
– wyrównawczych, zajęć logopedycznych, zajęć socjoterapeutycznych, wychowawca klasy IIb
17. Magdalena Rusiniak – nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca oddziału
dzieci 3, 4, 5 – letnich
18. Roman Rusiniak – nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej
19. Elżbieta Rydzewska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych,
zajęć logopedycznych, zajęć rewalidacyjnych, wychowawca klasy IIIb
20. Elżbieta Szymanik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć dydaktyczno – wyrównawczych,
wychowawca klasy IIa
21. Wioleta Świeżak – nauczyciel religii
22. Jolanta Ziółkowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca oddziału
dzieci 5,6 – letnich A