Konkurs plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki"

Wiemy, że bajki cieszą się wielkim powodzeniem zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Większość z nas, nieważne ile mamy lat, ma swych ulubionych bajkowych bohaterów. Zobaczmy, które postacie z bajek lubią przedszkolaki uczęszczające do naszego przedszkola.

Ich bajkowi ulubieńcy znaleźli się w pracach zgłoszonych do konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”, który zorganizowano w naszym przedszkolu. Prace zamieszczone na naszej stronie są anonimowe (bez imienia i nazwiska autora), ale zawierają tytuł bajki, z której pochodzą.

Zapraszamy do głosowania na najciekawsze prace w terminie od dnia 6 listopada 2022 r. godz. 1400 do dnia 20 listopada 2022 r. godz. 1400.

Zagłosujcie, przedszkolaki czekają na Wasze głosy!

W celu uniemożliwienia rozsyłania spam'u prosimy rozwiązać proste zadanie matematyczne, np.: 2 + 3 daje 5.

Pozycje do oddania głosu