Żegnamy przedszkole. Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

7 lipca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w naszym przedszkolu.

Początek uroczystości miał miejsce w sali gimnastycznej, gdzie zgromadzili się wszyscy uczestnicy tego wydarzenia. Na wstępie pani dyrektor Dorota Kłusek serdecznie powitała dzieci wraz z rodzicami oraz nauczycieli i pracowników szkoły. Krótko podsumowała ponad dziesięciomiesięczny czas, który dzieci spędziły w naszej placówce. Pogratulowała przedszkolakom sukcesów w konkursach na szczeblu ogólnopolskim,  wojewódzkim oraz powiatowym. Podziękowała nauczycielom za pracę i poświęcenie na rzecz dzieci i placówki, a rodzicom za dobrą współpracę. Wspomniała też o zmianach w roku szkolnym 2017/2018 związanych z reformą oświaty. Na zakończenie swego wystąpienia pani dyrektor życzyła dzieciom udanych oraz bezpiecznych wakacji.

Następnie z rąk pani dyrektor oraz wychowawców przedszkolaki otrzymały książki na pamiątkę ukończenia oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2016/2017.

Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego B przygotowana pod kierunkiem pani Grażyny Majewskiej. W swym programie artystycznym przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały wakacyjne piosenki oraz tańczyły krakowiaka.

Na koniec pani dyrektor podziękowała dzieciom za piękny występ i zaprosiła do sal zajęć na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami.

Autor: Grażyna Majewska