Inscenizacja "Rok i dwanaście miesięcy"

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zapraszam wszystkich do obejrzenia inscenizacji „Rok i dwanaście miesięcy” w wykonaniu uczniów klasy III naszej szkoły podstawowej. Inscenizacja ta przygotowana została z okazji choinki szkolnej odbywającej się w dniu 11 lutego 2021 r.

Tradycyjnie obejrzeliby ją uczniowie klas I-III podczas imprezy choinkowej zorganizowanej dla naszych uczniów w sali gimnastycznej. Niestety w tym roku z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej wspólne oglądanie nie było możliwe. W związku z tym postanowiliśmy z panią Agnieszką Rogalą umożliwić Wam to w inny sposób. Pani Agnieszka wspólnie z uczniami klasy III przygotowała przedstawienie teatralne, które zamieszczamy w "Strefie video" znajdującej się na naszej stronie internetowej.

Dziękujemy im za to przedsięwzięcie.

Mamy nadzieję, że ta nowa forma przekazu znajdująca się na naszej szkolnej stronie internetowej Wam się spodoba. Życzymy Wszystkim internautom miłych wrażeń podczas oglądania przygotowanej inscenizacji.

Autor: Dorota Kłusek