Program „Szkolny Klub Sportowy” 2017 – edycja wiosenna

W okresie od lutego do czerwca 2017 r. w naszej szkole realizowany był program „Szkolny Klub Sportowy”, który miał ma na celu umożliwienie uczniom podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczycieli prowadzących zajęcia wychowania fizycznego w tej szkole.

W ramach edycji wiosennej tego programu realizowane były systematycznie 2 razy w tygodniu zajęcia sportowe, na które uczęszczali uczniowie w 2 grupach ćwiczebnych. Była to grupa dziewcząt oraz grupa chłopców z klas IV-VI. Grupa dziewcząt liczyła 15 uczennic, zaś grupa chłopców – 20 uczniów.

Dyscyplinami wiodącymi dla grupy dziewcząt były: siatkówka, piłka nożna oraz tenis stołowy. Dla grupy chłopców do dyscyplin wiodących należały: siatkówka, piłka nożna oraz unihokej.

Zajęcia w grupie dziewcząt prowadził pan Roman Rusiniak, zaś w grupie chłopców - pani Dorota Kłusek.

Autor: Dorota Kłusek