Kolejny Kiermasz Wielkanocny za nami...

Przepiękne, własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne oraz słodkości można było zakupić podczas Kiermaszu Wielkanocnego, który w dniach 17 - 22 marca 2024 r. został zorganizowany przez społeczność naszej szkoły.

W tym roku rozpoczął się on dość nietypowo, ponieważ pierwszego dnia nasze kiermaszowe stoisko, za przyzwoleniem księdza proboszcza Zbigniewa Grabowskiego, za co serdecznie dziękujemy, znalazło się po raz pierwszy na placu kościelnym Kościoła Parafialnego w Stoczku. Pod nieodpłatnie udostępnionym przez Straż Pożarną w Grygrowie namiotem, za co także składamy podziękowania, znalazły się przepiękne pisanki, palmy, stroiki, ozdobne koszyki, baranki, kurczaki, kury, zające, kartki świąteczne i inne ozdoby związane ze świętami wielkanocnymi oraz  ciasta i inne słodycze. Ich sprzedażą przez kilka godzin, nie zważając na niesprzyjające warunki pogodowe, zajmowali się przedstawiciele rodziców naszej szkoły.

W kolejnych dniach kiermasz odbywał się, tak jak w poprzednich latach, w murach naszej szkoły.

Tegoroczny kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców na placu kościelnym oraz dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły na jej terenie. Wyprzedane zostały wszystkie słodkości oraz ozdoby świąteczne, co biorąc pod uwagę ilość przygotowanych do sprzedaży ozdób, było niezwykłym sukcesem.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego kiermaszu oraz tym, którzy zakupili oferowane ozdoby i słodkości. Pozyskane ze sprzedaży środki finansowe zasiliły konto Rady Rodziców, która przeznaczy je na potrzeby naszej szkoły.

Autor: Dorota Kłusek