Zajączek Wielkanocny odwiedził przedszkolaków

Wielkanoc to czas radości, śmiechu i wesołych zabaw. W naszym przedszkolu także nie mogło zabraknąć wyjątkowych atrakcji związanych z tym świętem. Dzieci miały okazję uczestniczyć w niezwykłych zajęciach, gdzie główną rolę odgrywał słynny Zajączek Wielkanocny.

W tym roku Zajączek Wielkanocny przygotował dla naszych maluchów wiele niespodzianek. Już od samego rana dzieci pełne ekscytacji wyruszyły na poszukiwanie słodkich upominków, które ukrył dla nich nasz wielkanocny gość.

W trakcie poszukiwań, dzieci przeżywały niezapomniane chwile na placu zabaw oraz wokół naszego przedszkola. Uśmiechy i radosne okrzyki towarzyszyły im przez cały czas, gdy starannie szukały kolejnych łakoci od Zajączka oraz z zapałem brały udział w konkurencjach sportowych.

Po intensywnym poszukiwaniu czas na chwilę odpoczynku i kreatywną zabawę. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne, które ozdobiły nasze przedszkolne wnętrza wielkanocnymi motywami. Każde dzieło było wyrazem ich wyobraźni i radości z tworzenia.

Zajączek Wielkanocny w naszym przedszkolu przyniósł nie tylko słodycze, ale także mnóstwo radości, uśmiechów i niezapomnianych chwil. Dzieci już nie mogą się doczekać kolejnej wizyty tego kolorowego gościa!

Autor: Magdalena Wantusiak, Marlena Frąckiewicz, Grażyna Majewska, Elżbieta Szymanik, Jolanta Ziółkowska