Zbiórka nakrętek zakończona sukcesem

W dniu 12 grudnia 2018 r. zakończyliśmy zbiórkę plastikowych nakrętek, która trwała naszej szkole przez ostatnie dwa miesiące. Założenie było proste, zebrać jak największą ilość i przekazać je Pani Ewelinie, która choruje na Rdzeniowy Zanik Mięśni. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek wpłacone zostaną na subkonto Fundacji Avalon, która ufunduje Jej dalsze leczenie i rehabilitację. Dzięki determinacji i zaangażowaniu wszystkich pracowników, rodziców, przedszkolaków i uczniów naszej szkoły udało nam się zebrać i przekazać ogromną ilość nakrętek. W sumie uzbierano 16 dużych worków. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę.

Dzięki takiej akcji uczniowie mogli rozwijać świadomą potrzebę dbania o drugiego człowieka oraz dbać o środowisko naturalne, utrwalać wiedzę na temat recyklingu oraz wzbogacać swój charakter o takie cechy jak: bezinteresowność, humanitaryzm i empatię.

Autor: Wioleta Świeżak