Dziewczęta na podium

Dnia  12 grudnia 2018 r. w Sadownem odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej dziewcząt w kategorii młodzież. W turnieju brało udział 5 zespołów reprezentujących szkoły podstawowe:  Łochów, Węgrów, Miedzna, Kamionna oraz  Stoczek.

Szkoły zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa 1:                           Grupa 2:

1) Węgrów                        1) Stoczek

2) Łochów                         2) Miedzna

3) Kamionna

Nasz zespół w meczach grupowych zwyciężył z Miedzną wynikiem 4:0 oraz zajął I miejsce w grupie. Po meczach grupowych z pierwszego miejsca w grupie I wyszła szkoła z Kamionnej, która zagrała z drugim zespołem grupy II czyli Miedzną.  Drugą parę półfinałową tworzyły zespoły Stoczka -  I miejsce w grupie II i Łochowa - II miejsce w grupie I. Nasze dziewczęta mimo wszelkich starań przegrały wynikiem 6:3 z Łochowem i rozegrały mecz o III miejsce z zespołem z Miedznej, która w drugim meczu półfinałowym przegrała z zespołem z Kamionnej. Finał Kamionna – Łochów zakończył się zwycięstwem drużyny z Kamionnej. Nasz zespół pokonał zespół z Miedznej wynikiem 6:2 i zajął III miejsce w turnieju.

Skład zespołu:

1. Nozderka Wiktoria
  2. Powierża Katarzyna
  3. Robieniek Wiktoria
  4. Zyśk Oliwia
  5. Ojdana Alicja
  6. Bartosiewicz Patrycja
  7. Bartosiewicz Weronika
  8. Drużba Klaudia
  9. Selman Aleksandra
  10.  Śmiech Patrycja

Trener drużyny:  Jakub Wielądek.

Autor: Jakub Wielądek