III Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny to zawsze niezapomniane i wyjątkowe wydarzenie w szkolnej historii.  Jego III edycja odbyła się 14 października 2007 r. W sali gimnastycznej prezentowano przedstawienia, tańce, piosenki i skecze kabaretowe z udziałem uczniów. Nie zabrakło również smakołyków – serwowano gofry, ciasta, zapiekanki, hot-dogi, kiszkę ziemniaczaną, a także kawę, herbatę i inne napoje, które można było spożyć w szkolnej świetlicy zamienionej tego dnia w piękną kawiarnię. Była fryzjerka i makijażystka, które za niewielką opłatą wykonywały piękne fryzury i ekstrawaganckie makijaże. Podczas Festynu można było zrobić zakupy na poszczególnych stanowiskach. Ciekawe i niedrogie książki oferowało stoisko zorganizowane przez panie: Hannę Gąsior i Monikę Kalbarczyk, zaś modne i tanie ubrania można było kupić za przysłowiowy grosik na stoisku przygotowanym przez panie ze świetlicy: Olgę Wojtyło -Parys i Annę Dąbkowską. Jeśli ktoś pragnął dowiedzieć się, co go czeka w przyszłości, mógł skorzystać z usług profesjonalnej wróżki. Na loterii fantowej zorganizowanej przez panie: Elżbietę Jusińską i Elżbietę Szymanik każdy los wygrywał zabawki, książki lub maskotki. Pani Jolanta Ziółkowska i rodzice zerówkowiczów przygotowali stoisko z roślinami doniczkowymi. Uczniowie mieli okazję sprawdzić, jak to jest być strażakiem i zasiąść w prawdziwym wozie strażackim. Dla miłośników mocnych wrażeń i sportów ekstremalnych oferowano przejażdżkę quadem a także liczne konkursy sprawnościowe. Dla chcących potańczyć zorganizowano też dyskotekę.

Festyn uświetnili swoją obecnością szczególni goście: pan wójt Mieczysław Wójcik i ksiądz proboszcz  Zbigniew Grabowski.