XI Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 5 stycznia 2017 r. w naszej szkole już po raz jedenasty odbyły się Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym dla szkół podstawowych.

W zawodach udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Grygrowie, Szkoły Podstawowej w Stoczku oraz Szkoły Podstawowej w Toporze. Naszą szkołę reprezentowali:

Lp. Nazwisko i imię Oddział Nazwa drużyny Uwagi
1. Skłodowski Paweł VIa Stoczek I
2. Zyśk Aleksander VIa
3. Biernat Patryk VIa Stoczek II
4. Skłodowski Piotr VIa
5. Ruman Julian VIb Stoczek III
6. Zadrożny Kacper VIb
7. Karczmarczyk Patryk VIb Stoczek IV
8. Stoczkowski Kacper VIb
1. Auguścik- Lipka Malwina VIa Stoczek I
2. Zyśk Oliwia VIa
3. Puścian Kinga VIb Stoczek II
4. Tyszka Julia VIb

Rozegrano je w 2 kategoriach, w których o zwycięstwo oraz awans do zawodów powiatowych walczyły drużyny dziewcząt oraz drużyny chłopców.

Po zaciętej walce sportowej czołowe miejsca w klasyfikacji końcowej w poszczególnych kategoriach zajęli:

w kategorii dziewcząt:

1. Drużyna Szkoły Podstawowej w Grygrowie: Weronika Rostek i Natalia Strąk
  2. Drużyna nr I Szkoły Podstawowej w Toporze: Patrycja Frąckiewicz i Karolina Kosowska
  3. Drużyna nr II Szkoły Podstawowej w Toporze: Amelia Duszyńska i Dominika Gałązka

w kategorii chłopców:

1. Drużyna nr I Szkoły Podstawowej w Stoczku: Paweł Skłodowski i Aleksander Zyśk
  2. Drużyna Szkoły Podstawowej w Grygrowie: Bartosz Drużba i Bartosz Matusik
  3. Drużyna nr II Szkoły Podstawowej w Stoczku: Patryk Biernat i Piotr Skłodowski.

Drużyny, które zajęły miejsce I i II zakwalifikowały się do reprezentowania naszej gminy podczas Mistrzostw Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Autor: Dorota Kłusek