Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

SZANOWNI RODZICE!

Rozpoczynamy rekrutację do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przyjęciem Waszego dziecka do naszej placówki, zasady rekrutacji oraz wszystkie potrzebne dokumenty w wersji do samodzielnego wydruku znajdziecie Państwo na stronie:

Druki dokumentów rekrutacyjnych w wersji papierowej można pobrać od poniedziałku do piątku w godzinach 730 - 1530 w sekretariatach szkoły znajdujących się w obu budynkach szkolnych.

Uzupełnione deklaracje kontynuacji przedszkolnej dziecka, uczęszczającego do naszego przedszkola w roku szkolnym 2020/2021, przyjmowane będą w terminie od dnia 8 lutego 2021 r. do dnia 12 lutego 2021 r. od poniedziałku do piątku w godzinach 730 - 1530  wyłącznie w sekretariacie szkoły znajdującym się w budynku przy ul. Węgrowskiej 34.

Uzupełnione wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentacją potwierdzającą spełnianie poszczególnych kryteriów rekrutacyjnych przyjmowane będą w terminie od dnia 15 lutego 2021 r. do dnia 19 marca 2021 r. od poniedziałku do piątku w godzinach 730 - 1530 wyłącznie w sekretariacie szkoły znajdującym się w budynku przy ul. Armii Krajowej 1.

Informujemy, iż po raz kolejny, w przypadku uzyskania przez kandydatów równorzędnej liczby punktów decyduje data wpływu złożonych wniosków. W związku z tym prosimy o składanie wniosków z kompletną dokumentacją potwierdzającą spełnianie kryteriów rekrutacyjnych, gdyż dokumenty te nie będą mogły być uzupełniane po złożeniu i zarejestrowaniu wniosku

Autor: Dorota Kłusek