Pasowanie na starszaka

13 stycznia 2017 r. w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na starszaka dzieci 5,6-letnich. Odświętny strój przedszkolaków, a także dekoracja sali podkreśliły doniosłość wydarzenia.

Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały program artystyczny składający się z piosenek, wierszy i tańca. Program ten został przyjęty przez zebranych gromkimi brawami.

Pasowania na starszaka dokonała pani dyrektor Dorota Kłusek. Na pamiątkę tego wydarzenia przedszkolaki otrzymały piękne dyplomy oraz książki z baśniami ufundowane przez Radę Rodziców.

Podczas tej uroczystości dokonano również podsumowania pozaszkolnych  konkursów i zawodów sportowych oraz nagrodzono ich zwycięzców. Były to:

Lp. Nazwa konkursu/ zawodów Termin realizacji Organizator Osiągnięcia
Imię
i nazwisko
lub klasa
Lokata
1.  Konkurs wiedzy o historii regionu zorganizowany w ramach projektu „Śladami naszej przeszłości” 16.11.2016 Stowarzyszenie Razem
dla Wszystkich
z siedzibą
w Żulinie
Kamil Pasik I
2.  Konkurs recytatorski o tematyce patriotyczno-obywatelskiej zorganizowany w ramach projektu „Śladami naszej przeszłości” 23.11.2016 Stowarzyszenie Razem