Przedstawienie teatralne „Leśna przygoda Obrzynka”

W dniu 23 stycznia 2017 r. uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie teatralne „Leśna przygoda Obrzynka”, na które  zaprosiła ich Zofia Rydzewska, a które było jej prezentem urodzinowym wygranym przez nią w konkursie.

W przedstawieniu synek olbrzymów poszukiwał kogoś podobnego do siebie, bo nie pasował do swoich rodziców. Wyruszył więc przez las, w którym napotkał niedźwiedzia, dzika i lisa. Na koniec swojej wędrówki spotkał krasnoludka bardzo podobnego do siebie. Okazało się, że wszystkie krasnoludki na niego czekały, więc poszedł ze skrzatem do ich wioski.

Przedstawienie było urozmaicone piosenkami. Uczniowie wraz z nauczycielami miło spędzili czas i utrwalili wiadomości na temat zwierząt, które zamieszkują lasy. Nauczyli się też, że warto być wytrwałym i nie należy poddawać się, a także dowiedzieli się jak cenna jest przyjaźń.

Autor: Barbara Gojska