Dzień Babci i Dziadka w Domu Pomocy Społecznej w Starych Lipkach

W dniu 31 stycznia 2017 r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Starych Lipkach. Ich celem była prezentacja programu artystycznego z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz złożenie życzeń  podopiecznym tej instytucji.

Widzowie bardzo wzruszyli się oglądając program, zwłaszcza kiedy przyszedł czas na śpiewanie znanych i lubianych piosenek z ich lat młodości.

Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, przepełnionej rozmowami o roli dziadków w życiu każdego dziecka. Seniorzy ze wzruszeniem odbierali kierowane pod ich adresem słowa.

Zostali również obdarowani słodkimi upominkami, przygotowanymi na tę okazję przez panią Annę Dąbkowską. Młodzież wręczając je życzyła wszystkim dużo zdrowia oraz pogodnych i szczęśliwych dni.

Autor: Barbara Gojska