Zebranie Rodziców

8 lutego 2017 r. w naszej szkole odbyło się kolejne zebranie rodziców uczniów. W zebraniu wzięli udział: pan wójt Mieczysław Wójcik, zastępca wójta pani Sylwia Tryc, przewodnicząca Rady Rodziców pani Marzena Chudzik-Lipka oraz pan dzielnicowy Wojciech Grzybowski.

Pani dyrektor Dorota Kłusek powitała serdecznie zebranych oraz zapoznała z programem spotkania.

Jako pierwszy głos zabrał pan policjant, który przedstawił wszystkim zebranym zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Wręczył także rodzicom listę porad dotyczących surfowania przez dzieci w sieci.

Następnie przedstawiciele Gminy omówili zmiany czekające uczniów i nauczycieli w związku ze zbliżającą się reformą oświaty.

W kolejnej części spotkania pani dyrektor podsumowała wyniki klasyfikacji, czytelnictwa, aktywności sportowej oraz osiągnięć uczniów klas I-VI w pozaszkolnych konkursach i zawodach sportowych.

Na zakończenie pani dyrektor odczytała list Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej skierowany do rodziców uczniów dotyczący reformy systemu edukacji.

Po zebraniu w sali gimnastycznej rodzice wraz z nauczycielami udali się  na indywidualne rozmowy do klas.

Autor: Barbara Gojska