Spektakl teatralny „Tajemniczy ogród''

9 lutego 2017 r. uczniowie klas IV, V oraz VIb wraz z opiekunkami: panią Moniką Kowalczyk, panią Hanną Gąsior, panią Barbarą Gojską oraz panią Mariolą Książek pojechali do Węgrowa, by obejrzeć spektakl teatralny ”Tajemniczy Ogród”. Przedstawienie na podstawie książki F. E. Burnett, według scenariusza Dietera Azaroffa, w reżyserii Michała Białeckiego, z muzyką Jarosława Strzały zostało wystawione przez aktorów Teatru ,,Artenes” z Wrocławia.

Uczniowie naszej szkoły z zainteresowaniem śledzili losy głównych bohaterów: Mary Lennox, Dicka Sowerby i Colina Cravena. Duże wrażenie na młodych widzach zrobiły wspaniała scenografia i efekty specjalne.

Spektakl w przystępny i otwarty sposób poruszał kwestię miłości i przyjaźni. Oby więcej takich wyjazdów.

Autor: Barbara Gojska