Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 27 kwietnia 2017 r. odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu węgrowskiego, zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach, Starostwo Powiatowe w Węgrowie, Urząd Miejski w Węgrowie i Komendę Powiatową Policji w Węgrowie. Uczestnicy turnieju pod czujnym okiem komisji, w której skład weszli przedstawiciele organizatorów, musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami jazdy po torze przeszkód.

Naszą szkołę reprezentowała  drużyna w składzie:  Oliwia Zyśk – kl. VIa, Jakub Figat – kl. VIb, Julian Ruman – kl. VIb oraz Julia Tyszka – kl. VIb.

Nasi uczniowie zajęli III miejsce. Otrzymali puchar, dyplom, elementy odblaskowe oraz upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta Węgrowa, Szkołę Podstawową w Węgrowie oraz WORD Siedlce.

Autor: Katarzyna Białousz