Powiatowy Turniej Piłkarski o Puchar Starosty

W okresie ferii zimowych w powiecie węgrowskim został zorganizowany Powiatowy Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Węgrowskiego w halowej piłce nożnej chłopców szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Rozgrywki odbywały się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie.

13 lutego 2017 r. do rywalizacji przystąpiło 15 drużyn ze szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali:

Lp.

10.

Stoczkowski Kacper

VIb

Nad sprawnym przebiegiem rozgrywek czuwali pan Jan Tempczyk oraz pan Michał Rybak.

Obecna podczas zawodów Wicestarosta Halina Ulińska wręczyła puchary i dyplomy drużynom, które zajęły czołowe miejsca. Pogratulowała młodym sportowcom umiejętności, a ich trenerom i opiekunom zaangażowania w rozwój uczniów. Życzyła wszystkim dalszych sukcesów.

Autor: Barbara Gojska