Oliwia Zyśk laureatką eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

14 marca 2017 r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” dla szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w  nich udział około 70 uczniów reprezentujących 9 gmin z terenu powiatu węgrowskiego.

W kategorii szkół podstawowych Gminę Stoczek reprezentowali uczniowie klas VI naszej szkoły: Zuzanna Borkowska, Julian Ruman oraz Oliwia Zyśk.

Choć poziom trudności był wysoki, uczennica Oliwia Zyśk zajęła III miejsce. Nagrody rzeczowe i dyplomy laureatom wręczyli pani Halina Ulińska – Wicestarosta Węgrowski i pan Ryszard Gajewski – Prezes Zarządu Oddziału ZOSP RP w Węgrowie.

Gratulujemy Oliwii tak dobrego wyniku!

Autor: Barbara Gojska