Zebranie Rodziców

29 marca 2017 r. w naszej szkole odbyło się kolejne w tym roku zebranie rodziców uczniów szkoły podstawowej.

Na wstępie pani dyrektor powitała serdecznie zgromadzonych i zapoznała z porządkiem zebrania.

Następnie nauczyciele zajęć komputerowych pani Jolanta Fabjańczuk oraz pan Mirosław Kesling zaprezentowali w formie prezentacji multimedialnej informacje na temat bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu przez uczniów.

Potem pani dyrektor zapoznała obecnych z informacjami dotyczącymi wychowania przedszkolnego i obowiązku szkolnego oraz przyjmowania do przedszkoli i szkół podstawowych. Zaprezentowała również informacje dotyczące wdrażania reformy edukacji.

Po przedstawieniu informacji dotyczących bieżących spraw szkoły rodzice wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych na spotkania klasowe.

Autor: Dorota Kłusek