Zmiana miejsca przyjmowania wniosków w rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

SZANOWNI RODZICE!

Przypominamy, iż trwa rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani przyjęciem Waszego dziecka do naszej placówki, zasady rekrutacji oraz wszystkie potrzebne dokumenty w wersji do samodzielnego wydruku znajdziecie Państwo poniżej w Plikach do pobrania. Druki dokumentów rekrutacyjnych w wersji papierowej można również pobrać od poniedziałku do piątku w godzinach 730-1530 w sekretariacie znajdującym się w budynku przy ul. Węgrowskiej 34.

Uzupełnione wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dokumentacją potwierdzającą spełnianie poszczególnych kryteriów rekrutacyjnych przyjmowane będą w terminie od dnia 27 lutego 2024 r. do dnia 8 marca 2024 r. w godzinach 730-1530 wyłącznie w sekretariacie zlokalizowanym w budynku przy ul. Węgrowskiej.

Prosimy o zamieszczanie realnej potrzeby dotyczącej liczby godzin pobytu dzieci 3,4-letnich w przedszkolu, co pozwoli właściwie zaplanować pracę przedszkola w godzinach popołudniowych w roku szkolnym 2024/2025.

Informujemy, iż po raz kolejny, w przypadku uzyskania przez kandydatów równorzędnej liczby punktów decyduje data wpływu złożonych wniosków. W związku z tym prosimy o składanie wniosków z kompletną dokumentacją potwierdzającą spełnianie kryteriów rekrutacyjnych, gdyż dokumenty te nie będą mogły być uzupełniane po złożeniu i zarejestrowaniu wniosku.

Informujemy również, że w przypadku złożenia dokumentów do kilku przedszkoli na terenie gminy, w procesie rekrutacyjnym weźmie udział wniosek oznaczony wcześniejszą datą wpływu.

Prosimy o śledzenie bieżących informacji dotyczących realizacji poszczególnych etapów rekrutacji oraz wynikających z nich czynności rodziców zamieszczanych na naszej stronie internetowej. Informacje te będą zamieszczane zgodnie z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego do przedszkola znajdującym się w „Zasadach naboru do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Stoczek na rok szkolny 2024/2025”.

Autor: Dorota Kłusek