Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Państwo,

w dniu 29 marca 2024 r. na głównych drzwiach wejściowych do budynku szkolnego przy ul. Węgrowskiej 34 zostały wywieszone listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do naszego przedszkola na rok szkolny 2024/2025.

Przypominam, iż rodzice dzieci przyjętych po raz pierwszy do oddziałów przedszkolnych lub kontynuujących w nich edukację przedszkolną w roku szkolnym 2024/2025 proszeni są o zgłaszanie się do przedszkola w terminie od dnia 29 maja 2024 r. do dnia 10 czerwca 2024 r. w celu podpisania umowy w sprawie korzystania z usług naszego przedszkola. Brak podpisania wymienionej umowy jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Szczegółowe informacje w sprawie podpisywania umów zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej w późniejszym terminie.

Autor: Dorota Kłusek