3,4,5-latki z naszego przedszkola na basenie

19 maja 2017 r. maluchy z naszego przedszkola odwiedziły basen znajdujący się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

Pełne radości i oczekiwania dojechały na miejsce, gdzie nastąpił podział na dwie grupy: chłopięcą – pod opieką pana Tomasza Urbankowskiego (taty Amelki) i dziewczęcą – z opiekunami – panią Anną Sobieską (mamą Michałka) oraz panią Małgorzatą Kiełek i  wychowawcą Magdaleną Rusiniak. Punktualnie o godzinie 930 basen dla  małych dzieci zapełnił się naszymi przedszkolakami. Przez godzinę maluchy chlapały, pływały, nurkowały, spacerowały, leżały na brzuchu, naplecach, korzystały z biczów wodnych oraz fontanny. Pan Tomasz uczył „pływać”, pani Ania bawiła się z dziećmi nadmuchanymi piłkami, pani Małgosia dbała o bezpieczne dotarcie do toalet a wychowawczyni doglądała wszystkiego. Nadbezpieczeństwem wszystkich obecnych w wodzie czuwał pan ratownik.

Po wyjściu z basenu, wysuszeniu się, dzieci zjadły kanapki przygotowane przez panie ze szkolnej kuchni, napiły się wody i pełne animuszu, choć mocno zmęczone wsiadły do autobusu i wróciły do przedszkola.