XXXIV Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego - eliminacje gminne za nami

W dniu 23 maja od godz. 900 uczniowie  naszej szkoły mierzyli  swoje siły w gminnych eliminacjach konkursu recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego. Eliminacje odbyły sie sali OSP w Stoczku, a zostały zorganizowane  przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Hucie Gruszczyno. Wzięło w nich udział 18 uczniów z terenu naszej gminy.

W skład komisji oceniającej recytacje weszły pani Małgorzata Piórkowska - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Węgrowie, pani Ewa Piórkowska - dyrektor Ośrodka Kultury w Sadownem oraz pani Katarzyna Stelmach- nauczyciel Gimnazjum w Stoczku.

W  kategorii klas I-III   I miejsce zdobyła Dominika Rogala z klasy IIIb, a miejsce III - Jan Bączek z klasy IIb. Podobnie w kategorii klas starszych - miejsca I i III należały do nas.  Oliwia Zyśk z klasy VIa zajęła miejsce I, a miejsce III przypadło Zuzannie Borkowskiej z klasy VIb. Zwycięzcy otrzymali dyplomy  oraz nagrody ufundowane przez organizatora.

Takie wyniki nas bardzo cieszą. Gratulujemy sukcesów!  Czekamy na etap powiatowy, który odbędzie się 5 czerwca 2017 r. Mocno trzymamy kciuki!

Autor: Elżbieta Rydzewska