Klasa I i IIa w Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Mościskach

23 maja 2017 r. uczniowie z klasy I i IIa uczestniczyli w wycieczce do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w Mościskach. Organizatorami wyjazdu była wychowawczyni klasy IIa pani Elżbieta Szymanik  i wychowawczyni klasy I pani Elżbieta Jusińska.  Park Edukacji i Rozrywki, który odwiedzili nasi uczniowie zlokalizowany jest w Dolinie rzeki Okrzei w otoczeniu lasów, w połowie drogi między Lublinem a Warszawą.

Podczas wycieczki na uczniów czekało wiele atrakcji.  Zwiedzili Muzeum Iluzji i mini zoo. Szukali rozwiązania zagadki Lewitującego Kranu i drogi przez Lustrzany Labirynt. Nie lada atrakcją okazała się przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw i spacer przez Lasek Doświadczeń. Nie każdy był  na tyle odważny, aby wejść do Zakręconego Domku i zobaczyć świat do góry nogami. Wszyscy jednak przejechali się kolejką Wesołe Kaczuszki i oddali się szalonym zabawom w sali Kulkolandia i na dmuchanych zamkach. Uczniowie rozegrali turniej przy pomocy wielkich szachów. Zajrzeli także do studni bez dna. Największą atrakcją okazała się jednak  ogromna Latająca Chata Tajemnic.

Wycieczka była bardzo ciekawa i pouczająca. Pogoda  dopisała. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni uczniowie wrócili do domu.

Wszystkim spragnionym wspaniałych wrażeń polecamy to miejsce.

Autor: Elżbieta Szymanik