Mikołajki w przedszkolu

Dnia 6 grudnia 2018 r. do dzieci z Gminnego Przedszkola w Stoczku przybył pomocnik Świętego Mikołaja wraz z dwiema Śnieżynkami. Okazało się, że został wysłany przez prawdziwego Mikołaja aby sprawdzić, czy dzieci są grzeczne. Ponieważ przedszkolaki pięknie zaśpiewały piosenkę, pomocnik rozdał dzieciom drobiazgi oraz cukierki, i obiecał, że prawdziwy Święty Mikołaj wkrótce przyjedzie. Chwilę później długo oczekiwany gość z głośnym „Ho, ho, ho” i dźwięczącymi dzwoneczkami przywitał czekające na Niego dzieci.  Przedszkolaki odpowiedziały Świętemu Mikołajowi pięknie zaśpiewaną piosenką i ciekawym wierszem.

Nadszedł czas wręczania prezentów. Każde dziecko mogło usiąść na kolanach Mikołaja i chwilkę z Nim porozmawiać. A potem już tylko pamiątkowe zdjęcie i zabawa cudownymi Mikołajkowymi podarunkami.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Autor: Magdalena Rusiniak