Dzień Matki i Ojca w naszej szkole

Dzień 26 maja 2017 r. w naszej szkole był prawdziwym świętem rodziny. Stało się tak za sprawą uroczystości, którą przygotowano z okazji Dnia Matki i Ojca.

Zaproszeni rodzice przybyli na godzinę 1150. Ich uroczystego powitania dokonała pani dyrektor Dorota Kłusek. A potem rozpoczął się występ. Na scenie pojawiły się przedszkolaki z oddziału dzieci 5,6-letnich A przygotowane przez panią Jolantę Ziółkowską. Krótkie wierszyki i piosenki wywołały uśmiech na twarzach zaproszonych gości. Pożegnane gromkimi brawami przedszkolaki  ustąpiły miejsca na scenie starszym kolegom. Uczniowie klasy IV również recytowali wiersze, które przedstawiły rodziców w dość humorystyczny sposób. Piosenki wykonane przez szkolny zespół wokalny pod kierunkiem pani Magdaleny Rusiniak, wywołały u mam łzy wzruszenia.

Oprócz występu dzieci przygotowały dla rodziców piękne laurki oraz kwiaty. Zrobione z miłością i ujmującą prostotą, były wyrazem miłości i podziękowania za to, że rodzice są, że kochają swe dzieci i że są najlepsi na świecie.

Akademię przygotowały: pani  Anna Dąbkowska, pani  Agnieszka Makosiej i pani  Hanna Gąsior.

Całe spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Zakończono je słodkim poczęstunkiem w świetlicy szkolnej.

Autor: Anna Dąbkowska