Akcja „Zbieramy nakrętki” zakończona

W dniu 29 maja 2017 r. zakończyliśmy zbieranie plastikowych nakrętek. Akcja trwała od początku marca 2017 r., czyli około trzech miesięcy. Zebrane nakrętki po napojach oraz chemii gospodarczej  zostały umieszczone w workach i zważone. Udało się zebrać cztery worki, co dało 45 kilogramów nakrętek.

Zebrane i posegregowane nakrętki odebrał przedstawiciel Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Drohiczynie. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek zostaną przekazane  na Fundusz Stypendialny „Odkrywamy Talenty”.  W  ten sposób dofinansowany zostanie wypoczynek ubogich lub szczególnie uzdolnionych dzieci z terenu województw podlaskiego i mazowieckiego.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom nakrętek. Szczególne słowa podziękowania kierujemy na ręce uczniów, którzy  przez cały czas trwania akcji pamiętali o zbiórce i przynosili do szkoły niekiedy bardzo ciężkie reklamówki. Serdecznie dziękujemy także rodzicom, którzy  wspierali naszą akcję.