Rok szkolny 2020/2021

oddział 3, 4, 5-latków A

wychowawca Magdalena Rusiniak

To my, najmłodsze przedszkolaki. Jest nas 23 – 11 chłopców i 12 dziewczynek. Jesteśmy głośni i bardzo szybcy, lubimy tańce i zabawy. Opiekują się nami ciocie – Madzia i Ula a pomaga im ciocia Małgosia.

oddział 5, 6-latków B

wychowawca Jolanta Ziółkowska

W roku szkolnym 2020/2021 jest nas piętnaścioro czyli sześć dziewczynek i dziewięciu chłopców.„Uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Nasze działania prowadzą do poznawania siebie i świata, dostrzegania innych.

Nad naszym bezpieczeństwem i rozwojem czuwa wychowawczyni – pani Jolanta Ziółkowska. Lubimy brać udział w różnych konkursach, zabawach. Nasze prace plastyczne prezentujemy na gazetce na korytarzu. Chętnie przychodzimy do przedszkola. Jesteśmy dla siebie mili i koleżeńscy. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery.

oddział 6-latków C

wychowawca Grażyna Majewska

Witajcie! Jesteśmy najstarszym oddziałem przedszkolnym. Przygotowujemy się do nauki w klasie I, a to nie jest łatwe zadanie. Spotkacie nas w sali nr 2. Trudno u nas o idealną ciszę, bo jest nas 25: 11 dziewczynek i 14 chłopców. Bardzo się staramy słuchać naszej pani i innych nauczycieli. Pani ciągle nam powtarza: „…mądry przedszkolak przykładem świeci…”,  „nie rób drugiemu, co tobie niemiłe…” i jeszcze wiele innych zasad, które już znamy na pamięć. Lubimy poznawać nowe rzeczy i – jak wszystkie dzieci – bardzo lubimy się bawić. Pamiętamy także o zasadach postępowania w czasie pandemii koronawirusa, choć ona jakoś nie chce nas opuścić…

klasa I

wychowawca Jolanta Dołowa

Różne buzie, różne włosy, różne uszy oraz nosy.

Różne oczy - ich kolory, różne na plecakach wzory.

To dobrze, że każdy się różni od siebie

jak chmurka od chmurki na błękitnym niebie,

jak drzewo od drzewa w zielonych gdzieś lasach.

Lecz razem jesteśmy: hej ho! PIERWSZA KLASA!

klasa II

wychowawca Elżbieta Jusińska

Klasa druga was pozdrawia

do wspólnej zabawy namawia.

klasa III

wychowawca Agnieszka Rogala

Jesteśmy już w trzeciej klasie. Jest nas 25 uczniów: 14 wesołych dziewczynek, 11 dzielnych chłopców i nasza pani Agnieszka. W szkole nie można się nudzić: mamy ciekawe zajęcia, ale najbardziej lubimy edukację plastyczną i zajęcia artystyczne. Często zgłaszamy się do odpowiedzi, uważnie słuchamy pani i nie przeszkadzamy innym w pracy. Mamy bardzo różne zainteresowania. Chłopcy przeważnie interesują się piłką nożną, a dziewczynki lubią rysować i opiekować się swoimi pupilami. Jesteśmy zgranym zespołem i chętnie wspólnie spędzamy czas na nauce i zabawie.

klasa IV a

wychowawca Elżebieta Rydzewska

Klasa  IVa  liczy 12 chłopców i 10 dziewczynek. W tym roku szkolnym uczymy się w nowym dla nas budynku . Czujemy się  tutaj bardzo dobrze, za nami spotkania z nowymi nauczycielami, którzy uczą nas różnych przedmiotów. Mamy tego samego wychowawcę, co w klasach I-III – panią Elżbietę Rydzewską. Zależy nam wszystkim na tym, aby nauka i praca w klasie IV przyniosła jak najlepsze efekty dla każdego z nas.

klasa IV b

wychowawca Barbara Gojska

IVb to klasa zgrana.

Zawsze pomocna i roześmiana.

Lubimy podobne potrawy

oraz wspólne zabawy.

Mamy zdolności matematyczne,

sportowe oraz plastyczne.

Wielkie marzenie mamy jedno:

uzyskać  jak najwyższą średnią!

klasa V

wychowawca Krzysztof Parys

klasa VI a

wychowawca Agata Ogonowska

klasa VI b

wychowawca Jolanta Fabjańczuk

Nasza klasa VIb,

każdy o nas w szkole wie.

U nas ciągle coś się dzieje,

nigdy nudą tu nie wieje.

W klasie są gaduły wielkie,

które toczą rozmowy wszelkie.

Lekcje są bardzo ciekawe,

wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Co dzień wiedzy nam przybywa,

z ocenami różnie bywa.

W VI b fajnie jest

nawet kiedy mamy test!

klasa VII a

wychowawca Mirosław Kesling

"Klasa siódma nie jest trudna..."

klasa VII b

wychowawca Katarzyna Białousz

Nasza klasa liczy 23  osoby, 9 dziewczynek i 14 chłopców. Mamy różne zainteresowania. Chętnie ze sobą współpracujemy  i pomagamy sobie w potrzebie.

klasa VIII

wychowawca Monika Kowalczyk