Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 27 stycznia 2017 r. w Gimnazjum w Stoczku przeprowadzono gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Organizatorami turnieju byli Urząd Gminy w Stoczku oraz Zarząd Gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych w Stoczku.

W eliminacjach wzięło udział 22 uczniów z terenu Gminy Stoczek w kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Nad przebiegiem turnieju czuwała komisja konkursowa w składzie: Krzysztof Snopkiewicz – pracownik Urzędu Gminy i Adam Stelmach – nauczyciel NLO w Stoczku.

W kategorii szkoły podstawowe wyniki przedstawiają się następująco:

* I miejsce – Julian Ruman kl. VIb

* II miejsce – Oliwia Zyśk kl. VIa

* III miejsce – Zuzanna Borkowska kl. VIb

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w eliminacjach powiatowych.

Autor: Barbara Gojska