Wycieczka dzieci 3,4,5-letnich do Węgrowa

W dniu 30 stycznia 2017 r. dzieci z oddziału 3,4,5–latków wybrały się na wycieczkę do Węgrowa. Celem maluchów był Węgrowski Ośrodek Kultury i znajdujące się w nim Kino Kongres. Niektóre dzieci po raz pierwszy jechały autokarem, niektóre po raz pierwszy były w sali kinowej, wszystkie jednak z uśmiechem na ustach i dużym zainteresowaniem czekały na film "Balerina".

Maluchy obejrzały piękną bajkę o dziewczynce, która w nieuczciwy sposób dostała się do szkoły baletowej i ciężką pracą musiała udowodnić, że zasługiwała na to, by w tej szkole zostać. Bohaterem bajki był też chłopiec – wynalazca, który bardzo chciał zostać naukowcem i razem ze swoją przyjaciółką „baletnicą” starał się odnaleźć w Paryżu. Dzieci dążyły do spełnienia marzeń, były też dla siebie wsparciem.

Film "Balerina" to bajka o przyjaźni i o tym, że warto mieć marzenia.

Autor: Magdalena Rusiniak