Dzień Kobiet w naszej szkole

8 marca 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia dedykowana wszystkim kobietom i dziewczętom, w związku z Międzynarodowym Dniem Kobiet.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas V-VI pod kierunkiem panów: Mirosława Keslinga oraz Romana Rusiniaka. Zaprezentowany montaż słowno-muzyczny wywołał wiele uśmiechu i radości na twarzach całej społeczności szkolnej. Uroczystość uświetnił występ szkolnego zespołu wokalnego pod kierunkiem pani Magdaleny Rusiniak.

Na zakończenie akademii chłopcy złożyli życzenia oraz wręczyli piękne kwiaty wszystkim paniom pracującym w naszej szkole.

Podczas spotkania podsumowano także udział uczniów oraz ich osiągnięcia w zawodach pozaszkolnych, takich jak:   Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt (III miejsce), Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju chłopców (IV miejsce) oraz Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt (IV miejsce).

Rozstrzygnięto również szkolny konkurs na „Najpiękniejszą kartkę walentynkową w języku angielskim”. Wśród laureatów znaleźli się:

•  − I miejsce     – Wiktoria Rydzewska (klasa V)
              •  − II miejsce    – Jakub Kowalczyk (klasa IV)
              •  − III miejsce   – Katarzyna Powierża (klasa VIa).

Autor: Barbara Gojska