Konkursy Mazowieckiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2023-2024

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

zapraszam uczniów do udziału w konkursach organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2023/2024. Konkursy te adresowane są do uczniów klas IV-VIII województwa mazowieckiego.

Poniżej, w plikach do pobrania znajduje się zestawienie wszystkich konkursów przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych, które w bieżącym roku szkolnym organizuje Mazowiecki Kurator Oświaty wraz z linkami do regulaminów poszczególnych konkursów oraz kontaktami do koordynatorów lub organizatorów.

Przypominam, iż finaliści i laureaci tych konkursów mają zagwarantowane przywileje podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej, m.in. dodatkowe punkty niezależnie, w której klasie zdobyli dane osiągnięcie.

Zachęcamy do udziału!

Autor: Dorota Kłusek